plaY4Fun Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6 Forum by p4F Team
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Macman add to ban list

Go down 
4 posters
AutorPoruka
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptySun Sep 27, 2009 8:38 pm

1. Kad ste bili BANovani?
2. Zasto vam se cini, da ste bili BANovani?
3. Vas nick u vremenu BANa.
4. Admini koji su bili prisutni u vremenu BANa na serveru.
5. Zasto mislite, da si zasluzite unBAN?
1. Banovan 27.9.09
2. Razlog - Najverovatnije mislio da imam wh
3. T8*M@CM@N
4. ip:77.46.132.238 (zaboravili ste najvazniji deo za unban)
5. Ne znam admine, prvi put na serveru
6. ne mislim da zasluzujem nego znam da zasluzujem posto nista ne koristim, admin sam na nekoliko servera i svi znaju da extra igram
Darko zla sila me zvao na server da bi dobio admina
P.S. hocu da vidim demo kako sam citovao posto ne znate da koristite banshot kako bi vam okacio ss
toliko od mene, zz


M@CM@N: komentar modifikovan dana: Sun Sep 27, 2009 10:17 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptySun Sep 27, 2009 8:42 pm

A cuj..i ja sam te pratio.. i uvijek si iso negdje... gdje su bili igraci iz drugog tima.. sorry..al malo je cudno.. da uvijek naletis na igrace.. i to da sam od sebe stanes..okrenes se i picis u drugom smjeru.. ne znam..cekaj odg drugih admina..ali meni se isto cini da imas Very Happy to je moje misljenje..
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptySun Sep 27, 2009 9:08 pm

pazi, kao sto sam rekao malo pre admin sam na par servera i imam iskustva, na onog koga sumnjate lepo mu kazete da ima 10min da napravi ss i da okaci na forum ako to ne uradi odma ban
ili umesto toga skinite banshot, preko njega odma banujete igraca i taj igrac dobija ss pre nego sto je banovan, tako ako hoce unban lepo mora da okaci ss
nadam se da sam pomogao, pozz Smile
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptySun Sep 27, 2009 11:35 pm

A dobro..a eto nazalost nemogu ti pomoc..jer te ja nisam banao..pa ce tvoju poruku vidjet neko od headova..i valjda ti skinut ban Smile
Na vrh Go down
ElemenT.
Admin
Admin
ElemenT.


Broj komentara : 33
Join date : 2009-09-27
Age : 36
Mjesto : Donji Vakuf

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Unban   Macman add to ban list EmptyMon Sep 28, 2009 3:15 pm

Ide unBan Smile Mad te ja nisam ban Smile
Na vrh Go down
https://play4fun.forumbo.net
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptyMon Sep 28, 2009 3:25 pm

ma nije meni do ko me banovao nego bih voleo da vidim zasto me banovao, da bi banovao nekog treba prvo snimiti igraca kako igra ili barem da kaze da napravim ss pa da okacim na forum ali sta je bilo, bilo je vidimo se na serveru Cool
Na vrh Go down
DJURA87




Broj komentara : 10
Join date : 2009-09-28
Age : 36
Mjesto : banjica

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptyMon Sep 28, 2009 6:06 pm

M@CM@N (citat):
ma nije meni do ko me banovao nego bih voleo da vidim zasto me banovao, da bi banovao nekog treba prvo snimiti igraca kako igra ili barem da kaze da napravim ss pa da okacim na forum ali sta je bilo, bilo je vidimo se na serveru Cool
Luka smrade bre Very Happy heheehehe ljudi nema on nista.. bot je... Smile))))))))))) T8*
Na vrh Go down
http://t8crazyteam.forumotion.net/forum.htm
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list EmptyMon Sep 28, 2009 7:00 pm

ko je tebe zvao ovde, mrs sa mog topica Very Happy Very Happy dzukelo jedna lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Macman add to ban list Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Macman add to ban list   Macman add to ban list Empty

Na vrh Go down
 
Macman add to ban list
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
plaY4Fun Public Server  :: plaY4Fun Public Server :: Admini - Pitanja & Odgovori!-
Idi na: