plaY4Fun Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6 Forum by p4F Team
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Koji je ovo vrag!!!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
eXoduS_

eXoduS_


Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-14

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Koji je ovo vrag!!!!   Koji je ovo vrag!!!! EmptyMon Nov 23, 2009 10:54 pm

Maloprije smo ja i behinde banovani od strane nekog admina najverovatnije Putera kida...





Koji je ovo vrag!!!! 15wgj6w
Na vrh Go down
b3h1nd3

b3h1nd3


Broj komentara : 18
Join date : 2009-11-14
Age : 30
Mjesto : Mrkonjic Grad

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: evo i od mene   Koji je ovo vrag!!!! EmptyMon Nov 23, 2009 10:55 pm

neki nas je debil banovao evo vam SS
Koji je ovo vrag!!!! Oh21ih
Na vrh Go down
http://mgproxy.info
PuTeR




Broj komentara : 2
Join date : 2009-11-07

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: alooo   Koji je ovo vrag!!!! EmptyWed Nov 25, 2009 1:53 pm

Nisam vas ja banovo retardi 1 i mene je tada neko banovo...sjecas je da smo se dop na msn???
Na vrh Go down
eXoduS_

eXoduS_


Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-14

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo vrag!!!!   Koji je ovo vrag!!!! EmptyThu Nov 26, 2009 10:24 pm

Ma ovo sam prije toga napravio pa nisam edit
Na vrh Go down
eXoduS_

eXoduS_


Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-14

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo vrag!!!!   Koji je ovo vrag!!!! EmptyThu Nov 26, 2009 10:44 pm

I da kakvo je ovo haranje skidanja admina svima su nam skoro skinuti admini a to je uradio kako sam cuo od 3xl buraz na sta me je thomas upozorio da ce mozda da se desi .....Zar se to tolerise ?
Na vrh Go down
b3h1nd3

b3h1nd3


Broj komentara : 18
Join date : 2009-11-14
Age : 30
Mjesto : Mrkonjic Grad

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: eo upravo me je banovao keep out_   Koji je ovo vrag!!!! EmptySun Dec 13, 2009 3:57 pm

Upravo me je banovao keep out_ jer sam i ja njega.... lik je imao wh 100% i moro sam ga ban... pa je on onda usao i rekao pokusaj josh jednom....i opet je igrao sa cheatom i ban sam ga.... onda je ponovo usao i banovo me eo jedan SS .... i zahtjevam da mu se skine admin... vas b3h1nd3 Koji je ovo vrag!!!! 2iied5h
Na vrh Go down
http://mgproxy.info
eXoduS_

eXoduS_


Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-14

Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo vrag!!!!   Koji je ovo vrag!!!! EmptySun Dec 13, 2009 9:11 pm

Supp bio sam tu kada je keep igrao sa wh....Nisam bio u game ali sam bio iza b3h1ndea....Igralo se u igraoni zbog cega cela igraone je morala da ceka da je ja unban Smile

Za keepa stvarno imam ono reci........Oduvek mi je bio sumnjim ...Nekoliko puta sam ga ban dok nije postao admin......Ima adsl nismo mu mogli nista.....Jednom sam usao u po noci oko 5 keep je bio tu i lundro snow-ow sa scorom 65-1
Na vrh Go down
Sponsored content





Koji je ovo vrag!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo vrag!!!!   Koji je ovo vrag!!!! Empty

Na vrh Go down
 
Koji je ovo vrag!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
plaY4Fun Public Server  :: plaY4Fun Public Server :: Admini - Pitanja & Odgovori!-
Idi na: