plaY4Fun Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6 Forum by p4F Team
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 POMOC HITNO

Go down 
5 posters
AutorPoruka
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:16 pm

Desawa mi se da u sred igre na owom srw ili nekom drugom ,odjednom mi izadje iz kantera i kasnije kad ponowo udjem ne responduje(ucita) mi taj srw na kom sam igrao Question Sad
Zna li neko u cemu je problem?? I da li se to wama desawalo?? Sad

PS. Molim was sto pre ako neko zna u cemu je fazon da mi kaze.. propustam swa najbolja desawanja na srw Laughing
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:30 pm

Iskreno neam pojma..pa ti vjerojatno moj odg nece pomoc..ali mozda ti najbolje da ponovo instaliras Sad
Na vrh Go down
DJURA87




Broj komentara : 10
Join date : 2009-09-28
Age : 36
Mjesto : banjica

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:30 pm

-SlipKnoT- (citat):
Desawa mi se da u sred igre na owom srw ili nekom drugom ,odjednom mi izadje iz kantera i kasnije kad ponowo udjem ne responduje(ucita) mi taj srw na kom sam igrao Question Sad
Zna li neko u cemu je problem?? I da li se to wama desawalo?? Sad

PS. Molim was sto pre ako neko zna u cemu je fazon da mi kaze.. propustam swa najbolja desawanja na srw Laughing
Imao sam slicnih problema.. probaj da skines drugi cs sa neta.... ako ne znas odakle da skines... dacu ti odakle da skines canter koji ce sigurno da radi-sa kojim i ja igram.. zzz
Na vrh Go down
http://t8crazyteam.forumotion.net/forum.htm
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:37 pm

skini counter strike 1.6 protocol 48 Smile
evo ti pa preko torrenta skini, dobar je Wink
http://torrents.thepiratebay.org/4033337/Counter-Strike_1.6_v32.1_Full_Non-Steam.4033337.TPB.torrent
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:40 pm

a kakav je to protocol 48? Jel to ima kakve veze sa neki patchem? Pitam..jer ja imam patch v21..neam pojma.. Very Happy
Na vrh Go down
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:48 pm

I jos.. imam WEEELIKI PROBLEM!!! Cesto mi se desawa da nece da mi prihwati srw odnosno ne moze da ga nadje kada ga adujem.. i to mi je welika frka...!!
I Da, ako bi neko mogao neka mi posalje link za skidanje cs-a i patcha odgowarajuce sa kojim ce mi raditi!! bio bih mu zahwalan!!

PS. admin sam, greota da ne igram na srw xD prwi koji mi bas bude od pomoci ima gledanje kroz prste od mene na srw Smile) hahahha Very Happy
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyMon Sep 28, 2009 9:55 pm

Evo frende odi na ovaj link..pa imas tu i full cs i patch..

http://www.fragbase.ca/

Pa javi kako si uspio..
Na vrh Go down
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 12:16 am

Probao sam macman ali ne ide Sad Ne moze da nadje srw..
Sad skidam owo tvoje jurek pa cemo wideti..
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 2:12 am

dao sam vam link od torrenta, ja igram na njemu i za sada nemam nikakav problem oko addovanja nekog servera niti me izbacuje, jedino kad mi dodje sestra pa sedne na net i po ceo da visi na myspace i facebooku, onda je nemoguce igrati cs Very Happy
Na vrh Go down
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 2:57 pm

Ne radi ni od jureka Sad
Na vrh Go down
DJURA87




Broj komentara : 10
Join date : 2009-09-28
Age : 36
Mjesto : banjica

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 2:59 pm

-SlipKnoT- (citat):
Ne radi ni od jureka Sad
Poslao sam ti na PM de da ides da skines cs koji fulll radi !!!!! taj ja koristim i odlican je... neces imati problema sa protokolima i tako to!!!
Na vrh Go down
http://t8crazyteam.forumotion.net/forum.htm
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 7:58 pm

al slip javi ako ti taj zadnji radi..pa da i ja skinem Very Happy mogo bi i ja reinstall malo..
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyTue Sep 29, 2009 8:10 pm

Na vrh Go down
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyWed Sep 30, 2009 4:36 pm

Radilo je.. i jurekowo je radilo... nego je problem bio izgleda u tome sto sam bio banowan na srw :S Nezz ni ja ni kako ni zasto...ali dok sam bio admin banowali me.. :S
Ppp..
Sad je sve ok Smile
Tnx swima na pomoci Smile
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyWed Sep 30, 2009 4:42 pm

-SlipKnoT- (citat):
Radilo je.. i jurekowo je radilo... nego je problem bio izgleda u tome sto sam bio banowan na srw :S Nezz ni ja ni kako ni zasto...ali dok sam bio admin banowali me.. :S
Ppp..
Sad je sve ok Smile
Tnx swima na pomoci Smile

Nema tu hvala..placas gajbu pive Very Happy
Na vrh Go down
Mislis?Bolje ne!




Broj komentara : 7
Join date : 2009-09-30

POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO EmptyWed Sep 30, 2009 4:44 pm

evo ti direktan link za download cs-a

http://www.megaupload.com/?d=D3YQOGLN


a evo ti i za patch

http://www.speedyshare.com/960310628.html



P.S. nisam jos igrao na vasem serveru,ali pucamo se.. Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





POMOC HITNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC HITNO   POMOC HITNO Empty

Na vrh Go down
 
POMOC HITNO
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
plaY4Fun Public Server  :: Razno... :: Trebam Pomoc-
Idi na: