plaY4Fun Public Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike 1.6 Forum by p4F Team
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 O play4fun serveru ;) Utisci

Go down 
+5
ElemenT.
Ju[R]ek^xD
RepLayeR
M@CM@N
-SlipKnoT-
9 posters
AutorPoruka
-SlipKnoT-

-SlipKnoT-


Broj komentara : 8
Join date : 2009-09-28

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Sep 28, 2009 9:59 pm

E owde mozete napisati svoje prve utiske o serveru Very Happy Kako wam se cini, da li su mape prawo izabrane uwek ili kako kada Smile Da li su admini na srw dobri tj posteni... i jos mnogo stvari!!
Ewo ja cim sam cuo da ce element otworiti srw odmah sam znao da ce biti extra i kvalitetan kao i svaki njegov do sada Very Happy Po meni do sada bar koliko sam igrao admini su ok svi.. ima tu i po neki citer ali i to se resi lagano amx mod-om Smile
Za dalje ne znam jer trenutno ne mogu igrati na srw par dana Sad

Napisite i wi swoje utiske Wink
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyTue Sep 29, 2009 9:03 pm

DJURA87 (citat):
bice fensi kad okupimo ljude i nabacite admina meni i luki... tu smo da pomognemo i dovlacicemo ljude o ako moze pomagacemo i sve to.. zop
bice fensi Very Happy ali i ne samo to moramo i server da poboljsamo npr campzone da se ubaci posto ima botova Very Happy kao sto je djura lol!
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySat Oct 17, 2009 2:33 pm

koliko vidim igraci su navikli samo na male mape da igraju (aim,fy,awp) moramo sto manje da stavljamo te mape posto dosta igraca vole de_ mape
dd2 inf nuke dust train chatheau cbble... do sad sam zvao 15 osoba i svi su rekli da je botovski server posto se uvek igraju male mape
eto pa vi razmislite Smile
P.S. ubacite camp zone za manje stekanje Smile
Na vrh Go down
RepLayeR




Broj komentara : 2
Join date : 2009-10-17

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySat Oct 17, 2009 6:21 pm

Slazem se da treba vise velikih mapa Very Happy like to stek
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySat Oct 17, 2009 8:27 pm

Ako je tako..sto onda svi admini stalno stavljaju fy_snow? awp_map? aim_map? itd.. i trebalo bi ubaciti koju custom mapu..znaci da je mapa poboljsana..recimo ima obican de_dust 2..ali ima jos i min. 15 verzija te mape.. pa onda ubacit cs_mansion (predobra i igriva mapa) itd...i definitvno manje stavljat te male mapice.. ko sto je dust long..nema gore od te... samo uzmu awp, udje u onu rupu i steka se i ubija.. ufff Smile
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySat Oct 17, 2009 11:20 pm

ja nikad nisam stavljao male mape posto ih mrzim Twisted Evil
uvek kad udjem i vidim da ima vise igraca automatski prebacujem na neku de mapu Smile
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySun Oct 18, 2009 12:06 pm

napravili ste od public servera deathmath Shocked Shocked svaka cast Very Happy jos samo da izbacite aim i fy mape i bice extra
posto server ima 26 slotova i malo je previse za neku aim i fy mapu
Na vrh Go down
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySun Oct 18, 2009 12:28 pm

M@CM@N (citat):
napravili ste od public servera deathmath Shocked Shocked svaka cast Very Happy jos samo da izbacite aim i fy mape i bice extra
posto server ima 26 slotova i malo je previse za neku aim i fy mapu

Je vraga svaka cast..mozda da ima vise servera pa da je jedan od njih DM..ali imamo 1 server..i to samo DM..i jos sad bio dust long..i ja bio terror...izletio iza zida..i bum... ubije me sa awp-om... samo awp i stek.. koma..
Na vrh Go down
ElemenT.
Admin
Admin
ElemenT.


Broj komentara : 33
Join date : 2009-09-27
Age : 36
Mjesto : Donji Vakuf

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySun Oct 18, 2009 4:21 pm

Jbga br0 Imam taktiku "Zeko pije mlijeko"
Neko vrijeme DM Da imamo Smile
ide brz0 (nadam se) novi ip xxaxaxa
cs.p4F.net:27034
ili
cs.4fun.net:27034

Ali moci ce se dodavati i na ovaj sada nacin
212....

Te Novi Web + Forum Smile

Smile
MR. mUucnane Trebam pomoc Smile
Na vrh Go down
https://play4fun.forumbo.net
Ju[R]ek^xD
Admin
Admin
Ju[R]ek^xD


Broj komentara : 32
Join date : 2009-09-27
Age : 34

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptySun Oct 18, 2009 5:14 pm

Cek kak mislis novi ip?... Kao od novog servera? Ili ovaj sada p4f sa novim ip?... vise bi volio da je bas novi server sa novim ip-em Smile
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 12:43 am

ae element sredi ovo za mape plz, gde si video da na dm serveru se igraju fy ili aim mape :S
stavi brate samo de i cs mape Smile pozz i jos jednom extra za dm posto ih obozavam Very Happy
Na vrh Go down
0-Big head-0




Broj komentara : 17
Join date : 2009-10-07

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: :D   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 12:55 am

Ja se slazem sa tobom da trebaju vece mape na DM,ali ne ide da ti stavish veliku mapu sa 4 igraca!
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 2:11 am

pa dobro to stoji Smile nego sad jos samo da ga skroz napunimo i sve ce biti u fullu Very Happy
i da se smanji br malih mapa na choose map (ne znam kako se zove, ono pred kraj mape kad igraci biraju Very Happy )
posto danas je bilo jedno 20 igraca a bile su ponudjene sve aim mape :S
Na vrh Go down
ElemenT.
Admin
Admin
ElemenT.


Broj komentara : 33
Join date : 2009-09-27
Age : 36
Mjesto : Donji Vakuf

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 2:29 pm

Ovako Smile
I have problem Smile

Ronilac je Vidio da na nekim srw na DM Je dozvoljen samo 1 Awp po timu Smile To bi volio uvesti...
Mape normalno...
Camper Zone.
Na vrh Go down
https://play4fun.forumbo.net
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 9:52 pm

camp obavezno Very Happy awp tu i tamo ali treba izbaciti automatski sniper (botovsko oruzje Mad )
e onda ce biti vrh server Smile
Na vrh Go down
Thomas Geronimo

Thomas Geronimo


Broj komentara : 18
Join date : 2009-10-12
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Oct 19, 2009 9:58 pm

Obozavam AWP Smile al nije fazon da svi krenemo cekicati sa njim, 1 po ekipi, sto se tice semi-auto snipera, dijete iz vrtica bi moglo da reda killove s njim tako da se slazem, kamper zona za public server... Smile
Na vrh Go down
M@CM@N

M@CM@N


Broj komentara : 40
Join date : 2009-09-27
Age : 34
Mjesto : Beograd Karaburma

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyTue Oct 20, 2009 12:30 pm

dobro camp za pub server, mada je glupo stekati se na dm-u pa po meni bi trebalo i na dm serveru da se stavlja Smile
Na vrh Go down
Thomas Geronimo

Thomas Geronimo


Broj komentara : 18
Join date : 2009-10-12
Age : 35
Mjesto : Banja Luka

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyThu Oct 22, 2009 11:15 am

Ljudi server nam ne radi citavo jutro, ne znam sta je za reci. Sinoc je isto puko... Neutral
Na vrh Go down
ElemenT.
Admin
Admin
ElemenT.


Broj komentara : 33
Join date : 2009-09-27
Age : 36
Mjesto : Donji Vakuf

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyThu Oct 22, 2009 3:24 pm

Odoh ja na odmor pa imate mahanje... Smile
Vracam se za 1-2 Sedmice..

Sleep
Na vrh Go down
https://play4fun.forumbo.net
0-Big head-0




Broj komentara : 17
Join date : 2009-10-07

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: server   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyThu Oct 22, 2009 7:48 pm

Sta je sa serverom ???Nece nesto! :S Shocked
Na vrh Go down
ElemenT.
Admin
Admin
ElemenT.


Broj komentara : 33
Join date : 2009-09-27
Age : 36
Mjesto : Donji Vakuf

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyFri Oct 23, 2009 4:14 pm

0-Big head-0 (citat):
Sta je sa serverom ???Nece nesto! :S Shocked
NESTALO STRUJE ;;; N0w Work:)
Na vrh Go down
https://play4fun.forumbo.net
0-Big head-0




Broj komentara : 17
Join date : 2009-10-07

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: :((((   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyFri Oct 23, 2009 10:40 pm

Sta je sad sa serverom?Pise mi invalid password Sad(( monkey Neutral pale
Na vrh Go down
0-Big head-0




Broj komentara : 17
Join date : 2009-10-07

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyThu Oct 29, 2009 5:47 pm

Kada ce se otvoriti ti novi serveri,koji ce biti ip-ovi i hocu li ja dobiti admina opet?(Na pub.) Very Happy
Na vrh Go down
FeaR*




Broj komentara : 2
Join date : 2009-12-06

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Dec 07, 2009 9:32 am

Server je odlican!!!MYM| FeaR mi je nick bio je prije h.A.s FeaR!!!

Inace primjetio sam da vas malo zajebava serw padne uvjek tamo oko 6h! :S
Na vrh Go down
eXoduS_

eXoduS_


Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-14

O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci EmptyMon Dec 07, 2009 1:12 pm

Server je dobar Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





O play4fun serveru ;) Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O play4fun serveru ;) Utisci   O play4fun serveru ;) Utisci Empty

Na vrh Go down
 
O play4fun serveru ;) Utisci
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» plaY4Fun ^^ p4F Klan :)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
plaY4Fun Public Server  :: plaY4Fun Public Server :: Diskusije o Serveru ! Klan Servera!-
Idi na: